Українська армія може звільнити Донбас за 5 днів

ВІЙНА

Військовий експерт розповів, чого найбільше бояться російські війська на Донбасі.

“Вони бояться того, що українська армія двома ударами винесе їх на територію Росії”, – про це повідомив координатор групи “Інформаційний опір”, народний депутат України Дмитро Тимчук, передає “Апостроф”.

“Коли ми говоримо, що росіяни намагаються постійно наступати, ми повинні ще розуміти, що вони до нестями, дико бояться зустрічного або навіть превентивного настання ВСУ. Це не тільки істерика, яка роздувається в сепаратистських або російських ЗМІ вустами різних чудо-експертів типу того ж Олександра Ходаковського або Ігоря Стрєлкова-Гиркин”, – вважає Тимчук.

“На тому ж Новоазовському напрямку ще рік тому були обладнані два повноцінних укріпрайону, тобто райони оборони. Ми бачимо, що такі ж райони оборони створюються в глибокому тилу, фактично, у бойовиків – район Макіївки, туди, на Шахтарськ, в Луганській області – на південь від Стаханова. Це свідчить про те, що російсько-терористичні війська дійсно бояться, що українська армія двома ударами їх винесе просто на територію Росії. Новоазовський район складно нам моніторити, але в той же час звільняти цю ділянку було б найбільш просто. Якщо не втрутяться російські кадрові війська, озброєні сили Російської Федерації”, – повідомив він.

Тимчук вважає, що ВСУ могли б за 5-6 днів вийти на кордон Російської Федерації.

“Це я беру ще такий середній сценарій. В оптимістичному сценарії, з огляду на невелику відстань до кордону, все може бути набагато швидше”, – зазначив він.

Джерело gazeta.ua

Залишити відповідь