Щоб не розслаблялися: українців змусили економити на елементарному

ЕКОНОМІКА

Стрімке зростання інфляції та курсу долара, змушує українських громадян економити практично на всіх сферах життєдіяльності. Так, економія торкнулася і пересування громадян країни на особистих транспортних засобах. Про це свідчить офіційна статистика, – передає Politeka.

Так, у лютому2018 року в Україні спожили бензину і дизельного палива на 4% менше, ніж у лютому минулого року. Промислове споживання газу в лютому збільшилася на 13% – до 217,6 тисяч тонн. Промислове споживання бензину показало зниження (-4,2%) і склало 36,9 тисяч тонн.

Роздрібна реалізація ДП через АЗС в лютому знизилася на 21,6% (на 18 тисяч тонн) – до 65,4 тисяч тонн, продажі бензину скоротилися на 22% – до 78,6 тисяч тонн. В цілому споживання бензину в Україні за звітний місяць скоротилося на 17% – до 115,5 тисяч тонн. Зазначимо, сумарне споживання палива в Україні у 2017 році склало 6 970 000 тонн, що на 189 тисяч тонн (2,78%) більше показника 2016 року.

Як відомо, Кабмін змінив вимоги до інформації, яка представлена на вивісках автозаправних станцій. Так, уряд скасував норму про обов’язкове розміщення диференційованої інформації про ціни і види дизельного палива залежно від вмісту сірки.

До речі, з початку року Україна живе без стандарту Євро 4 – відповідне рішення записано в Технічному регламенті до автомобільних бензинів та дизельного палива, який Кабмін затвердив ще 1 серпня 2013 року. Тепер все паливо повинно відповідати тільки стандарту Євро 5, що повинно позитивно позначатися на ресурсі автомобілів, і на екології.

джерело znaj.ua

Залишити відповідь