Щоб було куди мінімалку витратити: українцям таємно завищують тарифи

ЕКОНОМІКА

По всій видимості, українці бачать занадто маленькі цифри в платіжках за комунальні послуги, раз чиновники вирішили, що їх можна підвищити ще більше. І ще трошки. На цей раз нелегально, а так, під шумок. Національна комісія з регулювання в сферах енергетики і комунальних послуг відстежила маніпуляціі, якими займалися в декількох місцевих українських радах.

Як повідомляє портал Рoliteka, завищенням тарифів на тепло “найактивніше” займаються чиновники з Борислава (Львівська область), Кам’янського (Дніпропетровська область) і Кропивницького.

У НКРЕКУ нагадали, що після тарифної децентралізації місцеві органи влади отримали право встановлювати деякі тарифи.

“Отримавши такі повноваження деякі органи місцевого самоврядування почали встановлювати тарифи на житлово-комунальні послуги значно вище, ніж раніше”, – говориться в повідомленні.
При цьому раніше місцева влада критикувала НКРЕКУ за необґрунтоване підвищення тарифів на тепло. Вони навіть накладали мораторій на підвищення тарифів і хотіли притягнути до кримінальної відповідальності голову і членів Нацкомісії. Тепер же, отримавши необхідні повноваження, органи місцевого самоврядування самі активно підвищують тарифи. Як відзначили в НКРЕКУ, такий підхід говорить про непослідовність і популістські дії представників місцевої влади.

джерело znaj.ua

Залишити відповідь