Презентація Apple: копійчаний iPad та багато інших цікавинок

НАУКА/НЕПІЗНАНЕ

Увечері 27 березня корпорація Apple проводить позачергову презентацію своїх продуктів. Всупереч очікуванням, вона проходить не в домашній для компанії Каліфорнії, а в одному з коледжів Чикаго. Місце вибрано не випадково – захід пов’язаний з освітою.

На презентації Apple представила новий планшетний комп’ютер, розроблений спеціально для освітнього сегменту. Компанія заявила, що це найдоступніший iPad, випущений коли-небудь під “яблучним” брендом.

Новий iPad отримав 9,7-дюймовий Retina-дисплей, процесор A10 Fusion, як в iPhone 7, 8-мегапіксельну основну камеру, фронтальну HD-камеру для FaceTime, сканер відбитків пальців Touch ID, компас, GPS, підтримку LTE і акумулятор на 10 годин автономної роботи. Крім того, представлений iPad, як і моделі лінійки iPad Pro, повноцінно підтримує роботу з Apple Pencil.

Спеціально для планшетів iPad і нової моделі зокрема Apple анонсувала ряд нових програмних функцій. Весь пакет офісних додатків iWork буде оновлено, він обзаведеться підтримкою Apple Pencil. У Pages, Numbers і Keynote з’явиться можливість додавати анотації, які будуть прив’язані до конкретного слова. Будуть оновлені додатки GarageBand і Clips, в яких з’явиться контент для дітей.

Функція Shared iPad дозволить створювати безліч акаунтів на планшеті. Наприклад, на одному пристрої можуть бути додані акаунти для кожного учня в класі. Для macOS вийде додаток Classroom, що дозволяє вчителеві дистанційно керувати планшетами учнів. Також була анонсована програма Schoolwork, за допомогою якої можна роздавати вправи, перевіряти їх, стежити за процесом виконання і тим, щоб ніхто не грав в ігри під час занять. Для учнів обсяг безкоштовного сховища в хмарному сервісі iCloud був збільшений з 5 до 200 ГБ.

І найцікавіше – ціна. Новий iPad буде коштувати $ 329 для звичайних користувачів і $ 299 – для шкіл.

джерело znaj.ua

Залишити відповідь