НЛО в образі Волан-де-Морта намагався наздогнати літак: відео

НАУКА/НЕПІЗНАНЕ

На території Туреччини очевидці зняли на відео непізнаний літаючий об’єкт чорно кольору. Користувачі Мережі повідомили, що НЛО дуже нагадує одного з основних персонажів фільму про Гаррі Поттера.

Відео, яке нещодавно було випущено на YouTube, показує щось схоже на НЛО. Кадри дивного об’єкта в небі над турецькою провінцією Ізмір і Егейським морем були взяті з літака, що летів з Туреччини до Греції.

Оцініть дивовижні кадри:

Очевидець, який зробив відео, запитав користувачів YouTube, що це може бути за об’єкт. Деякі глядачі жартома стверджували, що НЛО насправді є лордом Волан-де-Мортом з книги “Гаррі Поттер”.

Американський військовий, який не був публічно названо, подав звіт в Національний інформаційний центр NUFORC, в якому стверджував, що його викрали інопланетяни в лісі в Онтонагоне, штат Мічиган, США. У звіті NUFORC по справі йшлося: “Дорослий чоловік, колишній військовий, катався на своєму снігоході, коли дізнався про яскраве джерело світла, який висвітлював його ззаду. Свідок зупинив двигун на снігоході, і в цей час він помітив за собою об’єкт, який повільно наближався”.

джерело znaj.ua

Залишити відповідь