На українського пранкера завели справу в РФ

СВІТ

Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справа щодо українського пранкери Євгенія Вольнова, який дзвонив в морги Кемерово. Про це повідомляє прес-служба СК Росії, інформує новину УкрМедіа.

“Слідчі СК Росії порушили кримінальну справа за ознаками злочину, передбаченого статтею 282 КК Росії (збудження ненависті або ворожнечі) у відношенні громадянина України Микити Кувикова, відомого в мережі Інтернет як Євгеній Вольнов”, – йдеться в зведенні.

За даними слідства, пранкер “прилюдно поширював неправдиві відомості про кількість жертв пожежі в Кемерово, вводячи в оману родичів загиблих і постраждалих, таким образом намагаючись дестабілізувати ситуацію”.

Український пранкер Євгеній Вольнов 25 березня опублікував аудіозапис телефонних дзвінків, на яких він від імені співробітника МНС запитує працівників моргів Кемерово про готовність прийняти тіла 300 загиблих під час пожежі у “Зимовій вишні”. 27 березня слідчий комітет Росії почав перевірку дій Вольнова. Слідство планує вимагати заочного арешту пранкера і оголошення його в розшук.

Залишити відповідь