Кравчук звернувся до українців з пропозицією по Донбасу

ПОЛІТИКА

Перший президент Незалежної України Леонід Кравчук виступив із зверненням до народу України, державних органів та політичних сил із закликом підтримати закон “Про прощення”, який підготував Всеукраїнський рух “Сила права” Андрія Сенченка.

Про це пише Ukr.Media.

Так, у своєму зверненні, Кравчук підкреслив необхідність досягнення суспільного консенсусу у протидії гібридної агресії Кремля.

“Ми повинні керуватися тим, що процес возз’єднання України відбудеться обов’язково і в кінці зіллються в єдине ціле різні люди. Їм належить спільно будувати і відновлювати незалежну Україну, прати психологічні відмінності між собою. Отже, необхідно створити правову базу для такої роботи, прийняти відповідні закони. Одним з таких законів міг би бути закон “Про прощення”, запропонований Всеукраїнським громадським рухом “Сила права”, – переконаний перший президент.

Кравчук зазначає, що формула ефективного післявоєнного врегулювання не може бути нав’язана нам ззовні або продиктована суспільству чиновниками і політиками, може бути визначена тільки в процесі відкритої дискусії, в результаті якої українське суспільство визначиться, кого карати, а кого прощати.

“Таке широке громадське обговорення цієї ініціативи допоможе Верховній Раді прийняти закон, який об’єднає суспільство і допоможе уникнути помилок, які можуть розхитати нашу єдність в майбутньому”, – додав він.

Залишити відповідь