Йде льодовиковий період: Вчені пояснили аномальні зміни клімату і затяжні зими

НАУКА/НЕПІЗНАНЕ
Вчені пов’язують похолодання зі зниженням сонячної активності.

На Землі вже настало радикальне зрушення в кліматі, яке може привести до жахливих наслідків. Гряде новий “льодовиковий період”, попередив кліматолог Джон Кейсі, який співпрацює з НАСА, повідомляють Патріоти України.

Він і кілька його колег-науковців представили доповідь главам провідних світових урядів і ООН, в якому прямо заявили: людство в небезпеці. “Найближчим часом нас чекають темні і холодні дні і ночі і, як наслідок, загибель врожаю і масовий голод”, – підкреслив Кейсі.

Радикальне зрушення в кліматі, на думку вченого, вже настало, і нинішні погодні аномалії тому підтвердження. “Коли наслідки цих змін дадуть про себе знати, їх відчують в усьому світі всі нації. І ми повинні нарешті усвідомити, що в найближчі 30 років наше життя зміниться”, – пояснив він.

“Сонячна активність зараз у великому мінімумі, і магнітне поле Сонця дуже сильно зменшується. Це означає, що космічні промені руйнують наші хмари в тропосфері, відкривають атмосферу і роблять температуру холоднішою. Крім снігів, в Північній Америці і Європі з’являються дуже незвичайні північні сяйва – абсолютно незвичайного кольору. це говорить, що частинки йдуть не від сонця, а від космічних променів. У зв’язку з цим ми вважаємо, що це початок глобального сонячного мінімуму, який буде тривати 30 років”, – підтвердила Валентина Жаркова, профессор Британського університету Нортумбрії.

Залишити відповідь