Форсували водойму із авіацією: з’явилися фото навчань легендарної бригади

ПОДІЇ

92-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України пройшла навчання з бойовою стрільбою на Широколанівському полігоні у Миколаївській області. Бійці форсували водойму під прикриттям авіації Сухопутних військ.

“Три батальйонно-тактичні групи здійснили стрімкий марш із району зосередження до рубежу переходу в атаку. Далі, розвернувшись в бойові порядки, війська перейшли у наступ і атакою з ходу знищили опорні пункти умовного противника та зайняли нові позиції”, – пишуть на офіційній сторінці 92-ОМБр Збройних сил України у Facebook.

Також додали, до навчань 92-га бригада готувалася упродовж декількох місяців. Під час проведення чимало вказівок командирам надавалось не за сценарієм. Це дозволило приймати самостійні рішення і діяти за обстановкою.

На Широколанівському полігоні у Миколаївській області пройшли навчання з бойовою стрільбою 92-ОМБр Збройних сил України

Фото: facebook.com/92OMBr
На Широколанівському полігоні у Миколаївській області пройшли навчання з бойовою стрільбою 92-ОМБр Збройних сил УкраїниНа Широколанівському полігоні у Миколаївській області пройшли навчання з бойовою стрільбою 92-ОМБр Збройних сил УкраїниНа Широколанівському полігоні у Миколаївській області пройшли навчання з бойовою стрільбою 92-ОМБр Збройних сил УкраїниНа Широколанівському полігоні у Миколаївській області пройшли навчання з бойовою стрільбою 92-ОМБр Збройних сил УкраїниНа Широколанівському полігоні у Миколаївській області пройшли навчання з бойовою стрільбою 92-ОМБр Збройних сил України
На Широколанівському полігоні у Миколаївській області пройшли навчання з бойовою стрільбою 92-ОМБр Збройних сил України

“Начальник Генерального штабу ввів додаткові ввідні по переносу вогню артилерії, а також визначив інші задачі батальйону, який діяв на правому флангу. Подолання водної перешкоди пройшло успішно, рубіж зайняли, задачу виконали”, – говорить генерал-майор Ігор Палагнюк.

У російсько-українській війні 92-га механізована бригада брала участь у боях за Іловайськ, Бахмутку, Дебальцеве, Щастя, Станицю Луганську.

Державний концерн “Укроборонпром” продовжує розробку засобів протиповітряної оборони для ЗСУ. Підприємство готується до модернізації зенітно-ракетного комплексу C-125М “Печора”.

“Державний концерн “Укроборонпром” продовжує розробку засобів протиповітряної оборони для ЗСУ. Нещодавно успішні випробування пройшов модернізований зенітно-ракетний комплекс C-125М “Печора”, – написав президент України Петро Порошенко у Facebook.

джерело gazeta.ua

Залишити відповідь