Археологи відкопали інопланетного монстра: фото

НАУКА/НЕПІЗНАНЕ

Днями члени Російського географічного товариства (РГТ) Армавіра і група “Космопоїськ” вирушили в експедицію в одну з республік Північного Кавказу Адигеї і відвідали по дорозі унікальний палеонтологічний і етнографічний музей в селищі Каменномостський.

“В горах Адигеї виявили два черепа невідомого науці істоти і скриню з емблемою “Аненербе” – мабуть, самого секретного при гітлерівській СС організації, яка займалася окультними науками і потойбічними силами”, – відзначили дослідники.

Господар Хаджокского музею Володимир Меліков розповів виданню Багнет історію, як до нього потрапили дивні експонати.

“Містка скринька коричневого кольору зі шкіряною ручкою і емблемою таємного товариства “Аненербе” на кришці мені приніс один літній місцевий житель – він справжній відлюдник, живе в лісі в землянці, але де конкретно, ніхто не знає. Це – мій старий знайомий, часто приносить в музей рідкісні речі, наприклад “едельвейсовскій” бінокль і німецьку аптечку з ліками тих років. Якось пропонував і фашистські черевики, говорив, пар 20 у нього ще є… Тоді я задумався: а чи не схованку в лісі виявив старий? Причому всі знахідки були в хорошому стані. Може, навіть і цілий схрон? Відшукати таке місце – рідкісна удача”, – розповідає Меліков.

Відзначимо, що на скрині чітко видно емблему “Аненербе”. Гарнітура стилізована під руни. Сама напис Besondere Bekl [eiderung] означає “Особливе вкладення”.

За словами дослідників, есесівців, швидше за все, цікавили загадки древніх дольменів і підвищена природна радіоактивна аномалія в районі Кишинського каньйону. Вони також могли полювати і за золотом Кубанської Ради, що загубилося в цих краях в Громадянську війну.

“Аненербе” перекладається як “Спадщина предків”, повна назва – “Німецьке товариство з вивчення давньої німецької історії та спадщини предків”. Ця організація існувала в Німеччині в 1935-1945 роках і була створена для вивчення традицій, історії і спадщини так званої “німецької раси”.

Років зо два тому Меликову спелеологи принесли два незвичайних черепа з рогами, які, як вони стверджували, знайдені в одній з печер на Великому Тхача. На вигляд вони нагадували останки тварин, може, навіть дуже древніх, копалин. Але коли він почав уважно оглядати знахідки, то буквально мурашки пробігли по шкірі.

“Подивіться на характерний круглий отвір з палець завтовшки в нижній частині голови. Це основа хребта. І його розташування вказує на те, що істота пересувалася на двох ногах. З інших дивацтв – відсутність черепної коробки і щелеп. Замість рота – кілька отворів, що розміщуються по колу. Надзвичайно великі очниці, від яких йдуть два відгалуження в вигляді рогових наростів. Причому лицьова кістка плоска, як у антропоїдів”, – описує знахідку господар музею.

Палеозоологи і член Омського відділення Російського географічного товариства (РГТ) Олексій Бондарев вважає, що на знімках з музею зображені всього лише два погано збережені черепа кавказьких гірських козлів (турів).

Однак міфологи, глянувши на знахідки, визначили, що це – аннунакі Стародавнього Шумеру, рогаті божества, ім’я яких інтерпретується як “прийшли з небес”. У шумерському епосі вони брали участь у створенні світу.

Американський письменник азербайджанського походження Захарія Сітчин ототожнює аннунаків із мешканцями Нібіру – гіпотетичної планети Сонячної системи з витягнутою орбітою. За астрономічним викладкам, з’являється вона в зоні видимості раз в 3,6 тисячі років. Як пише Сітчин, в цей період мешканці Нібіру спускаються на Землю і вступають в контакт з аборигенами, тобто з нами.

джерело znaj.ua

Залишити відповідь