Терористи Донбасу відповіли Савченко щодо обміну полоненими

У так званій “Донецькій народній республіці” вважають, що пропозиція обміняти “всіх на всіх”, яку оприлюднила нардеп Надія Савченко є неприйнятною , та заявили, що серед утримуваних Києвом є також громадяни Росії.

Про це заявила одна з представників терористів, передає “Інтерфакс-Україна”.Пише “24 канал”.

“Ми ведемо перемовини з однозначної позиції про обмін всіх підтверджених за прізвищами осіб на всіх. Таким чином, ми домагаємося повернення нам 527 осіб, утримуваних Києвом, в обмін на тих 42 громадян України, які перебувають в наших місцях позбавлення волі”, – зазначила вона.

Крім того, донецький посадовець назвала неприйнятними пропозиції щодо обміну, які раніше озвучувала народний депутат Надія Савченко.

“Савченко ще раз пропозиції, які вже лунали з боку Києва, тобто віддати нам всього половину від загального числа утримуваних Києвом 256 осіб. Тобто мова йде навіть не про обмін за прізвищами, а просто про якесь рішення української влади повернути лише половину утримуваних осіб, що є непринятним неприйнятно”, – підкреслила терористка.

Також вона додала, що питання обміну полонених, як і раніше, буде підніматися на зустрічі гуманітарної підгрупи в Мінську.

“Серед утримуваних Києвом осіб є не лише громадяни “ДНР” і “ЛНР”, а й громадяни Росії. Таким чином, ми наполягаємо на повному поверненні всіх осіб, незаконно затриманих українською владою, чиє місцезнаходження та особисті дані підтверджені”, – підсумувала представниця незаконної донецької влади.

СПОДОБАЛОСЯ? ПОДІЛИСЯ З ДРУЗЯМИ АБО ТИСНИ ЛАЙК!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *