Так просто!!! Лише дві штучки на день!!! Що може врятувати від депресії

Науковці з Університету Отаго дослідили, який продукт може ефективно та швидко подолати втому і депресію.

Новину повідомляє «Преса України».

Вчені вирішили відшукати продукт, який зможе у короткий період вивести зі стану депресії. Під час дослідження фахівці зазначили, що усі необхідні властивості має ківі. Люди, які кожного дня споживають по два ківі менше страждають від розладів психіки.

Науковці вирішили, що слід перевірити дану теорію і залучили до досліду 54 молодих чоловіка. Всі учасники експерименту повинні були вживати вищезгаданий фрукт кожного дня і проводити опис свого емоційного стану та згадувати про наявність енергії.

У результаті дослідження виявилось, що ківі дійсно впливає на емоційний стан людини та додає енергії. Така властивість фрукта, за словами науковців, пов’язане з вмістом вітаміну С. Саме цей вітамін активує в організмі людини ферменти, які відповідають за швидкість метаболізму та кількість енергії, яку виробляють клітини.

«Вітамін С активує в організмі ферменти, що підвищують швидкість метаболізму, кількість нейротрансмітерів і кількість вироблюваної клітинної енергії», – підсумував професор Маргрит Віссерс.

Раніше повідомлялось, як українцям вберегти себе від зимових застуд.

СПОДОБАЛОСЯ? ПОДІЛИСЯ З ДРУЗЯМИ АБО ТИСНИ ЛАЙК!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *