Крим може обернутися для Трампа кошмаром

Серед десятків проблем, з якими зіткнеться Трамп на посаді президента США, постане питання Криму

Про це, як повідомляє Politeka, пише аналітичний сайт The Diplomat. Видання наводить цитату Дональда Трампа: «Люди в Криму, наскільки я чув, вважають за краще бути з Росією, ніж там де колись були». Раніше Трамп говорив що, готовий подумати про анексію Криму.

«Однак Трамп був не в курсі, що ні ОБСЄ, ні інші міжнародні організації та західні уряди не визнали референдум в Криму вільним і справедливим», -повідомляє автор статті Кейсі Мітчел.

Він пише, що якщо Трамп визнає Крим російським, він приєднається до нечисленної групи ізольованих у всьому світі авторитарних режимів, які вважають законною анексію Криму Росією.

Всього 13 держав підтримали «референдум» в Криму, виступаючи проти територіальної цілісності України. У 2014 р. 10 країн приєдналися до резолюції російських дипломатів в ООН по Криму: Вірменія, Білорусь, Болівія, Куба, Північна Корея, Нікарагуа, Судан, Сирія, Венесуела та Зімбабве.

Незабаром Казахстан виступив із заявою про підтримку «референдуму» в Криму. Казахський президент Назарбаєв навіть назвав революцію 2014 року в Україні переворотом. За Казахстаном анексію Криму визнали Афганістан і Киргизстан.

«Ось і вся кампанія, до якої може приєднатися Трамп, якщо визнає анексію Криму Росією», – йдеться в статті «Чи визнає Трамп Крим російським».

Однак видання повідомляє, що близьке оточення обраного президента навряд чи дозволить Трампу піти на такий крок. Йдеться про майбутнє міністра оборони США Джеймса Маттіаса і директора Національної Розвідки Дені Коатс.

Останній нещодавно представив в Сенаті Акт про невизнання анексії Криму, який зобов’язує США не погоджуватися на суверенітет Росії в Криму і не проводити дії, які б привели до визнання анексії.

«Таким чином, стає ясно, що є особи у майбутній адміністрації Трампа, які будуть яро виступати проти потенційних претензій Москви на південь України. Однак належить ще з’ясувати, чи буде це досить, щоб утримати Трампа від його тенденції умиротворити Москву»- підсумовує автор.

Нагадаємо, що 7 січня обраний президент США на своїй сторінці в Twitter написав, що мати добрі відносини з Росією це – добре.

«Лише дурні або ідіоти вважають що це погано», – написав він.

Having a good relationship with Russia is a good thing, not a bad thing. Only “stupid” people, or fools, would think that it is bad! We…..

СПОДОБАЛОСЯ? ПОДІЛИСЯ З ДРУЗЯМИ АБО ТИСНИ ЛАЙК!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *